BIP Strona Główna
Aktualności
Poniedziałek, 5 listopada 2018 r.
14.08.2018
W dniu 14 sierpnia br w 12 WOG odbyła się uroczystość z udziałem żołnierzy i pracowników RON jednostki z okazji Święta Wojska Polskiego.

Po przybyciu Komendanta 12 WOG płk Janusz Kryszpina i złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości i powitaniu wszystkich przybyłych na uroczystość żołnierzy
i pracowników 12 WOG odegrano hymn państwowy, następnie odczytano decyzje i rozkazy o wyróżnieniach oraz wręczono akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe oraz odznaczenia i inne wyróżnienia. Przemówienie okolicznościowe wygłosił Komendant 12 WOG płk Janusz Kryszpin, który w swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie bitwy warszawskiej, przekazał wyrazy uznania za służbę i pracę, codzienny wysiłek i poświęcenie oraz zaangażowanie i profesjonalizm stanu osobowego jednostki. Kierownik sekcji wychowawczej 12 WOG Waldemar Huścia odczytał list Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka do żołnierzy i wszystkich osób uczestniczących w obchodach Święta Wojska Polskiego. Tradycyjnie na zakończenie uroczystości Komendant zaprosił wszystkich jej uczestników na uroczysty, żołnierski poczęstunek przygotowany przez pracowników grupy zabezpieczenia 12 WOG.

fotorelacja >>>

Tekst: Marian Rochniński
Zdjęcia: Waldemar Huścia
Jesteś: 3005161 gościem na naszej stronie